Hakkımızda

Çınar Asansör Gebze'de kurulu tesislerininde; asansör bakım, onarım, servis, montaj hizmetlerinin yanında asanösr kabin montaj uygulama, ansansör kumanda panoları, asansör buton ve butonyerleri, 3 boyutlu - camlı asansör kabinleri, otomatik kapılar, yarı otomatik kapılar, kramer kapı imalat uygulama montaj, asansör konsolları ve asansör ekipman ve yedek parçaları konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Çınar Asansör olarak, yüksek düzeyde kaliteli, estetik, yenilikçi çözümler ile asansörlerin tasarım aşamasından montaj ve bakım aşamasına kadar müşterilerine destek sağlamaktayız.

Modern teknolojinin gereksinimlere, uygun çözümler üretip, hayata geçirilmesi için ekiplerimizi sistematik süreçlerde eğiterek, en iyi ekipmanlarla donattık. İyi insanlardan seçilmiş ekiplerimiz, aralıksız ve esnek çözüm üreten, ileri düzeyde uzman mühendis ve teknisyenlerdir. Önleyici ve koruyucu, verimliliği ve güvenirliliği sağlamak için, uygulanabilir programlar geliştirdik. İhtiyaca yanıt verecek, özelleştirmelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını planlayabilmekteyiz. Hizmet kalitesinin yanında, asansörlerin en önemli konusu güvenlik faktörüdür. Performansımızı her düzeyde güvenliğiniz için sürekli artırmaktayız. Güvenlik bizim için öncelikli temel kural olup, hiçbir zaman başkalarını ilgilendiren bir konu değildir.

Güvenli ve rahat bir yolculuk için Çınar Asansör'ü tercih edebilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri memnuniyeti en temel ilke yaklaşımıyla, kaliteli ve bol çeşitli ürünler sunmak,
  • Çalışanlarımız ile sevgi ve saygı anlayışı içerisinde bütünleşmek, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak, eğiterek gelişimlerini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve anlayışa dayalı uzun vadeli iş birliği yapmak,
  • Firmamızın sektördeki öncü rolünü, saygınlığını, güvenilirliğini sürdürmek,
  • Teknolojik gelişmeleri, sektördeki değişimleri ve yenilikleri takip ederek firmamızı sürekli geliştirmek,
  • Kaliteyi, tüm ürün hizmet süreçlerinde tam olarak sağlamaktır.

Asansör Servis Bakım Onarım

Asansör Servis Bakım Onarım

Çınar Asansör, yılların deneyim ve tecrübesi, konusunda uzman personeli, Dünyanın ve Ülkemizin önde gelen asansör sektörü marka ve çözüm ortakları, kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, Asansör sektörünün en büyük markaları, ekonomik fiyatlandırma, ergonomik kullanım, özel projelere özel çözümler, toplam kalite yönetimi anlayışı ile asansör sektörüne ve son kullanıcılara Gebze, Çayırova, Şekerpınar, Taşdelen, Bayramoğlu, Tuzla, Pendik, Sancaktepe, Samandıra, Sultanbeyli, kurtköy, Kartal, Maltepe kısaca Tüm İstanbul'da yaşam alanlarınıza değerler katan hizmet vermektedir.

Asansör projelerinizde anahtar teslim çözümler sunuyoruz... Üstelik Çınar Asansör Garantisi ile

Asansör Bakım Onarım Gebze

Asansör Servis Bakım Onarım